BOB Fiber optic technology Watch out for our medic devies Fiber optic technology BOB

O firmie

Firma powstała w 1943 roku. Od roku 1980 działa jako zakład produkcyjno-handlowy. Od ponad trzydziestu lat koncentrujemy się na zaopatrzeniu służby zdrowia w sprzęt medyczny. Kluczową działalnością firmy jest projektowanie, produkcja i sprzedaż urządzeń medycznych opartych na technice światłowodowej, takich, jak źródła światła zimnego, wideo rektoskopy, rektoskopy LED, wideo anoskopy, oświetlacze naczyniowe i inne.

Posiadamy certyfikaty jakości oraz deklarację zgodności CE na produkowane przez nas urządzenia medyczne. Regularnie bierzemy udział w specjalistycznych krajowych i międzynarodowych sympozjach i targach.

Nasze urządzenia medyczne znajdują odbiorców w kraju i zagranicą. Głównymi klientami firmy są specjalistyczne kliniki i gabinety lekarskie, przychodnie oraz dystrybutorzy sprzętu medycznego. Najnowszym opatentowanym rozwiązaniem jest video anoskop z rejestracją obrazu i archiwizacją danych. Firma posiada własne biuro i zakład produkcyjny w Łomiankach przy ul. Kolejowej 14. Firma jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED.

Kontakt

BOB Technika Światłowodowa

ul. Kolejowa 14
05-092 Łomianki

    Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie informacji przez BOB-Technika Światłowodowa Stanisław Borkowski, NIP: 5251057827, ul. Kolejowa 14, 05-092 Łomianki.