strona glowna

srodek bigsrodek2Firma powstała w 1943 roku. Od roku 1980 działa jako zakład produkcyjno-handlowy. Od ponad trzydziestu  lat koncentrujemy się na zaopatrzeniu służby zdrowia w sprzęt medyczny. Kluczową działalnością firmy jest projektowanie, produkcja i sprzedaż urządzeń medycznych opartych na technice światłowodowej, takich, jak źródła światła zimnego, wideo rektoskopy, rektoskopy LED, wideo anoskopy, oświetlacze naczyniowe i inne.
Posiadamy certyfikaty jakości oraz deklarację zgodności CE na produkowane przez nas urządzenia medyczne. Regularnie bierzemy udział w specjalistycznych krajowych i międzynarodowych sympozjach i targach.
Nasze urządzenia medyczne znajdują odbiorców w kraju i zagranicą. Głównymi klientami firmy są specjalistyczne kliniki i gabinety lekarskie, przychodnie oraz dystrybutorzy sprzętu medycznego. Najnowszym opatentowanym rozwiązaniem jest video anoskop  z rejestracją obrazu i archiwizacją danych. Firma posiada własne biuro i zakład produkcyjny w Łomiankach przy ul. Kolejowej 14. Firma jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED.